Drtiče Morbark

Novinka ! Morbark 3000X

Vysoce  variabilní stroj zkonstruovaný pro snadnou  přepravu, se všemi benefity jeho sourozenců z rodiny strojů Morbark. Vhodný pro široké využití v recyklačním průmyslu, na sběrných dvorech, při  zpracování palet, demoličního dřeva a odpadu po těžbě. Morbark 3000X Wood Hog Horizontal Grinder je ideální pro přeměnu veškerého odpadu na prodejný produkt. Velikost 3000X nabízí snadnou přepravu za nákladním automobilem, pomocí tažného oka! Samozřejmostí je rotor stroje s pevnými kladivy a směrem otáčení nahoru a zdvojeným systém ochrany rotoru, pomocí omezovače kroutícího momentu a elektronické ochrany . Osazení pracovních částí rotoru, je variabilní. je tedy možné rotor stroje přizpůsobit potřebám zákazníka. Pomocí systému QuickSwitch je také možné přestavit rotor stroje s kladivy na štěpkovací buben s noži, pro zpracování kulatiny. Váha stroje činí 24.494 kg,  jedná se tedy o lehčí typ stroje, který svým  výkonem a životností převyšuje konkurenční stroje ve všech směrech.


Novinka! Morbark 2400X

Vhodný pro využití v menších provozovnách a všude tam, kde není třeba působivý výkon jeho velkých sourozenců, jako je například recyklace v rámci obcí, zpracování palet, zpracování demoličního odpadu a zpracování zbytků po těžbě dřeva. Morbark 2400X Wood Hog Horizontal Grinder je také ideální pro zpracování domovního dřevného odpadu, a dalších smíšených materiálů které se pak dají dále využít. Navržen je  tak, aby byl dostupný ve více konfiguracích pro různé typy zpracovávaných materiálů a pozdvihl úroveň vašeho podnikání.

Model 2400X je dostupný jak v kolové, tak i v pásové verzi, s volitelným typem podávacího stolu a volitelnou délkou vynášecího dopravníku.   Morbark 3400X

Morbark pozorně naslouchal požadavkům zákazníků při vývoji designu pro 3400X Wood Hog a poskytuje funkce, které zákazníci chtějí, všestrannost, kterou potřebují, a zároveň zůstává věrný vysokým standardům, na které jsou zákazníci značky zvyklí . Jednou z nejdůležitějších vlastností 3400X je, že byla upravena šířka stroje na  8'4"(2,53 m), díky tomu stoj splňuje podmínky pro použití a přepravu ve světovém měřítku, bez ohledu na to, jaký motor je na stroji  použit. S výkonem až 800 Hp (596 kW), je tento model ideální pro širokou škálu aplikací na trzích po celém světě. Stejně jako všechny modely Morbark Wood Hog je i model 3400X k dispozici s elektrickým pohonem, s pásovým, nebo kolovým podvozkem a různými typy rotoru, dle přání a potřeb každého zákazníka. Velikost 3400X umožňuje konfigurace, které vyjdou vstříc všem požadavkům globálního. 

Morbark 6400XModel 6400XT Wood Hog, je vhodný pro zpracování dřevného odpadu, recyklaci veškerého dřevného  odpadu a demoličního odpadu, váží méně než 96 500 lb (43 772 kg) a je 11'5.5 "" (3.49 m) široký se standardním podvozkem Caterpillar 325L o šířce pásu 600mm. Umožňuje přepravu stroje na všechny domácí a mezinárodní trhy. Násypka a podávací podlaha stroje je o 60,96 cm (24 palců) delší než u předchozí verze stroje, boky násypky jsou zešikmené pro snazší podávání materiálu, tato konfigurace také zlepšuje viditelnost operátorovi usnadňuje a zefektivňuje  nakládání materiálu. S motory o výkonu přesahující 1000 Hp, se jedná o nejvýkonnější drtič na trhu.